Kalendarz spersonalizowany dla firm

(klient: firmy kosmetyczne, które rozprowadzają kosmetyki do salonów fryzjerskich lub kosmetycznych. Klient klienta: właścicielka salonu)

Dbanie o klienta, bycie dostępnym i atrakcyjnym to składniki sukcesu w biznesie. Jak utrwalać wypracowane relacje biznesowe? Dobrym rozwiązaniem są upominki, które z jednej strony są podziękowaniem za współpracę, a z drugiej – przypomnieniem o firmie. Takim upominkiem może być spersonalizowany kalendarz.

Przedsiębiorstwa, które skorzystały z naszej oferty zwracają uwagę na wysoką jakość wykonania, niepowtarzalność, dbałość o każdy szczegół. Znaczenie ma także to, że jest to przedmiot praktyczny, wykorzystywany wiele razy na dzień.

Kalendarz Mmm przygotowany jest dla właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Istnieje możliwość wyboru okładki z dostępnych wzorów, a także wg własnego projektu. Oczywiście na okładce będzie widniała nazwa oraz logo Państwa firmy.

Każdy miesiąc oddzielony jest barwną wkładką, na której (oprócz nazwy miesiąca) wypisane są najbliższe wydarzenia, jak święta, ważne daty. Proponujemy wprowadzić sugerowane zamówienie, termin jego składania i informację o przewidywanym czasie dostawy. W ten sposób Wasz klient złoży zamówienie na czas, zaopatrzy się w potrzebne artykuły i będzie mógł świadczyć usługi najwyższej jakości i zgodne z trendami.

Dodatkowo przy zmianie pór roku można dodać opis sezonowych kosmetyków, które zyskały miano bestsellerów. Przypominanie klientom o dostępnych produktach koreluje z ilością składanego zamówienia.

Dane firmy umieszczone są na odwrocie okładki, na każdej wkładce miesięcznej oraz wyjmowanych wizytówkach, dzięki czemu Państwa klient z łatwością odszuka namiary i nawiąże kontakt. W standardowym pakiecie znajduje się 5 wizytówek, które oczywiście mogą być rozdane i poszerzą grono Państwa odbiorców.

Zapewniamy fachowe doradztwo, personalizację zamówienia wykonaną przez grafika oraz szybką realizację.