Wózek dziecięcy dla przyszłych mam

Droga Mamo, z pewnością zastanawiasz się, jaki powinien być wózek dla Twojej pociechy. Wybierając wózek firmy XYZ decydujesz się na komfort i bezpieczeństwo Twoje oraz i Twojego dziecka.

Przeczytaj, co czyni go wyjątkowym.

Materac  wykonany jest z włókna kokosowego, jest mocny i odpowiednio wyprofilowany, więc wrażliwy kręgosłup i główka dziecka są bezpieczne. Ma właściwości antyalergiczne, z łatwością utrzymasz go w czystości. Po prostu wkładasz go do pralki, a materac bardzo szybko schnie. Miękkość i poczucie otulenia sprawiają, że maluszek słodko śpi, a spacery są miłą częścią dnia.

Kolejną zaletą wózka XYZ jest jego solidne wykonanie. Konstrukcja oraz koła wykonane są z trwałego włókna węglowego, co dodatkowo sprawia, że jest lekki. Dzięki niewielkiej wadze pokonanie schodów, czy wniesienie nie stanowi problemu. Z łatwością zrobi to jedna osoba, a więc niewątpliwie daje Ci to niezależność.

Istnieje także możliwość złożenia wózka do niewielkich rozmiarów, bagażnik małego auta z pewnością go pomieści. Przemieszczenie się, wycieczki mogą być piękną codziennością. Składanie i rozkładanie jest intuicyjne i szybkie, oszczędzasz czas i nerwy.

Wózek XYZ jest zwrotny, poruszanie się po wąskich przestrzeniach będzie bezproblemowe.

Atutem jest dodatkowa materiałowa półka, w której zmieszczą się drobne zakupy lub przydatne na co dzień przedmioty, wszystkie potrzebne rzeczy będą w jednym miejscu, łatwe do odszukania.

Poszycie wykonane jest w miłych dla oka pastelowych kolorach.